Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kasy Fiskalne Wrocław - DCKF

Każdy przedsiębiorca uzyskujący przychód powyżej pewnego progu określonego przez Ministerstwo Finansów ma obowiązek rozliczyć się z fiskusem tj. zapłacić podatek od sprzedanego towaru/wykonanej usługi. W Polsce przyjęło się, że rozliczenie odbywa się poprzez kasy fiskalne. Są one o tyle istotne, że oprócz podstawy do opodatkowania drukują paragon, który jest jednocześnie dowodem zakupu. W niektórych sytuacjach paragon poświadczający zakup jest niezbędny – mowa tu na przykład o sytuacjach zwrotu towaru bądź oddania produktu do naprawy gwarancyjnej.

Kasy fiskalne mają obowiązek podlegać co jakiś czas przeglądom technicznym, które stwierdzają ich możliwość do dalszej pracy. Pracodawca powinien także zapewnić personelowi szkolenie z obsługi takich kas, tak aby każdy pracownik potrafił ją dobrze obsługiwać. Dolnośląskie Centrum Kas Fiskalnych Wrocław wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje doskonałej jakości produkty dostarczane przez renomowanych prezydentów. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzyma pełne wsparcie zarówno w fazie wdrażania kas jak i eksploatacyjnej.

Poniżej przedstawiamy korzyści jakie wiążą się ze skorzystania oferty DCKF Wrocław:

  • serwis zgodnie ze wszystkimi przepisami;
  • pełną dokumentację zarówno odnoszącą się do kasy jak i obowiązku fiskalizacji;
  • zainstalowanie produktu na miejscu u klienta;
  • przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi kas dla pracowników;
  • wsparcie techniczne oraz serwis.

Nabywając kasy fiskalne w DCKF Wrocław mają zatem Państwo pewność kompleksowego świadczenia obejmującego także opiekę posprzedażową. Oferujemy produkty najlepszych krajowych firm niejednokrotnie sprawdzonych w różnych obiektach gospodarczych. Kasy jakie możemy Państwu zaproponować to m.in. ELZAB czy Posnet. Z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na każde Państwa pytanie a także postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy.Zadzwoń do nas
an image
Zamów już dziś!!!
CHCESZ MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ?
ZAMÓW URZĄDZENIE DZIŚ,
A ZAINSTALUJEMY CI
W DOWOLNYM TERMINIE!