Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Drukarki fiskalne

 

novitus
posnet
elzab

Zadzwoń do nas
an image

Kasy fiskalne POSNET

Do góry
delta eco jota
Mobile HS EJ Bingo Bingo HS EU
delta delta delta
Mobile NEO STANDARD COMBO L

Drukarki fiskalne POSNET

Do góry
mera mera mera e

TEMO HS EJ

THERMAL HS

POSNET THERMAL FV

Kasy fiskalne POSNET - opis produktów

delta

Mobile HS EJ

Do góry

Kasa fiskalna Mobile HS EJ to najmniejsze i najlżejsze, przenośne urządzenie fiskalne na rynku. Prosta obsługa oraz zastosowanie baterii Li-Poly, zapewniającej długotrwałą pracę bez konieczności częstego ładowania, czynią ją doskonałym narzędziem do pracy mobilnej. Zastosowanie kopii elektronicznej paragonu zapewnia bezpieczeństwo i oszczędną archiwizację danych sprzedażowych, a możliwośc zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej (wielowalutowość) zapewnia gotowośc na eurofiskalizację.

Pełna specyfikacja

eco

Bingo

Do góry

Posnet Bingo to trwała, niezawodna i funkcjonalna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w małych i średnich placówkach handlowych. Współpraca z komputerem zapewnia możliwość programowania oraz odczytu statystyk sprzedaży. Ponadto kasa może sterować szufladą na pieniądze.
Ważnymi zaletami kasy Posnet Bingo są duże wyświetlacze dla operatora i klienta oraz wytrzymała klawiatura.

Pełna specyfikacja

jota

Bingo HS EU

Do góry

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych.Urządzenie posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację), możliwość komunikacji z komputerem on-line (zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży z kasy bez przerywania pracy kasjera).Na uwagę zasługują duże i czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący (50mm/s) (lub opcjonalnie mechanizm Fujitsu przystosowany do intensywej eksploatacji) oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze.

Pełna specyfikacja

mini

Mobile

Do góry
 

Mobilna kasa fiskalna zaprojektowana z myślą o pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posnet mobile posiada wzmocnioną konstrukcję obudowy, wydajny akumulator oraz niezwykle prostą obsługę. Dodatkowymi atutami tego rozwiązania są specjalne funkcje dla parkingów oraz wypożyczalni. Ponadto kasa posiada szybki i wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją szybkiej wymiany rolek.

Pełna specyfikacja

teta

NEO STANDARD

Do góry
 

Kasa Posnet Neo Standard jest przeznaczona do pracy w średnich i dużych sklepach. Wyposażona została w wiele nowych funkcji ułatwiających pracę, jak np. obsługa drukarki paragonowej, obsługa skanera klawiaturowego, generator zamówień czy możliwość opisu wypłat.
Ponadto urządzenie zyskało nowoczesną, ciemną kolorystykę oraz bursztynowe alfanumeryczne wyświetlacze operatora oraz klienta.
Do ciekawych rozwiązań należy również funkcja kasoterminala oraz osłona klawiatury.

Pełna specyfikacja

teta

COMBO L

Do góry
 

Kasa fiskalna Posnet Combo L oferuje dużą bazę towarową, połączoną z ETHERNET'em i protokołem TCP/IP. Jest to optymalne rozwiązanie dla zastosowań systemowych. Dodatkowym atutem jest, zdecydowanie poprawiający ergonomię pracy, duży wyświetlacz operatora LCD 4 x 20 znaków.

Pełna specyfikacja


Drukarki fiskalne POSNET - opis produktów

mera

TEMO HS EJ

Do góry

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Pełna specyfikacja

mera

THERMAL HS

Do góry
 

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL HS to kolejne urządzenie z linii najbardziej popularnych i cieszących się uznaniem klientów drukarek fiskalnych na polskim rynku. Konstrukcja drukarki została oparta na najnowoczesniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałow najwyższej jakości. To niezawodne rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach pracy. THERMAL HS stanowi połączenie najważniejszych cech charakteryzujących produkty Posnet: jakości, funkcjonalności i nowoczesności.

Pełna specyfikacja

mera e

POSNET THERMAL FV

Do góry
 

POSNET THERMAL FV to najpopularniejsza w naszym kraju drukarka fiskalna wyposażona dodatkowo w funkcję drukowania faktur VAT. Urządzenie przystosowane jest do długotrwałej i bezawaryjnej pracy w punktach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, fastfood itd.). Drukarka POSNET THERMAL FV, wyposażona w porty USB, zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym Posnet, a przy pomocy zewnętrznego modułu bluetooth RSBT2 możliwa jest również komunikacja bezprzewodowa. Ze względu na niewielkie gabaryty oraz ergonomiczny kształt, drukarki POSNET THERMAL FV znajdują zastosowanie w większości instalacji kasowych, pozwalając na lepsze wykorzystanie przestrzeni w miejscu sprzedaży.

Pełna specyfikacja